České Budějovice,Husova 1

Harmonogram na školní rok 2019/2020

Měsíc Den Akce
Srpen 26. po Zahajovací a informační porada od 8:30 h
26. – 30. po – pá Zkoušky v náhradním termínu a opravné zkoušky od 10:00 h
27. út Školení pro sborovnu (9:00–15:00) – PhDr. Drbohlav
29. čt Porady předmětových komisí od 11:00 h
30. Porada pedagogického sboru od 10:00 h
Září 2. po Zahájení školního roku – třídnické hodiny 1.-2. h
2. po Vstupní test z ANJ 1. ročník od 3. h
2. – 4. po – st Společná část MZ – podzim – písemné zkoušky
3. út Třídnické hodiny 1. ročník 1.-3. h, od 4. h výuka
6. Komplexní maturitní zkouška od 8:00 h
10. út Ústní MZ – podzim – 4. ročník (18/19)
11. st Den světlušky (charitativní akce)
11. st Divadelní představení 2. ročník
13. Volby do studentské rady – 2. až 4. ročník
17. – 18. út – st Adaptační kurz 1. AL
18. – 19. st – čt Adaptační kurz 1. B
19. – 20. čt – pá Adaptační kurz 1. C
23. po Soutěž Účetní derby – 3. roč. (školní kolo)
26. čt Den jazyků – 4. ročník
28. so Státní svátek
Volby do studentské rady – 1. ročník
Školská rada (15:00)
Exkurze – knihovna – 1. roč.
Říjen 1. út Beseda Tichý svět 1. ročník
2. st Informační odpoledne – 1. roč. (16:00-17:00)
3. čt Ekonomický tým JUNIOR
12. so Slavnostní den otevřených dveří
18. Ples školy k 101. výročí založení školy
20. – 26. ne – so Setkání učitelů ERASMUS+ (Itálie)
24. čt Soutěž Účetní derby – 3. roč. (krajské kolo)
28. po Státní svátek
29. – 30. út – st Podzimní prázdniny
Divadelní představení (NEJ) 3. roč.
Listopad 7. čt Den otevřených dveří (13:00-17:00)
17. ne Státní svátek
20. st Pedagogická rada (14:45-16:15)
21. čt Třídní schůzky SPOA (16:00-17:30)
29. Školní kolo soutěže MD Dal – 4. roč.
Olympiáda NEJ (školní kolo)
Sportovní soutěže k Mezinárodnímu dni studentstva – průběžně
Projektový den – zprávy z praxe – 2. a 3. roč.
Výuka s odborníkem – Můžeš podnikat – 3. roč.
Setkání v ČB se zástupci partnerské školy – OA Levice
Prosinec 12. čt Soutěž pro ZŠ – Finanční svoboda
Mezinárodní setkání – projekt ERASMUS+
Olympiáda CJL (školní kolo)
Olympiáda ANJ (školní kolo)
Adventní zájezd – Rakousko
Konverzační kurz ANJ s rodilým mluvčím
Státní zkouška z psaní na klávesnici
20. Vánoční kulturní program TBT
23. po Začátek vánočních prázdnin
Leden 6. po Zahájení vyučování v r. 2020
9. čt Maturitní ples 4. B a 4. C
11. so Den otevřených dveří (10:00-14:00)
12. – 18. ne – so Lyžařský kurz – 1. roč.
15. st Maturitní ples 4. AL
Celostátní kolo soutěže MD Dal – 4. roč.
28. út Ukončení klasifikace a absence za I. pololetí (do 14:10 h)
29. st Pedagogická rada (14:45 h)
30. čt Výpis z vysvědčení (poslední vyučovací hodina)
31. Pololetní prázdniny
Únor 10. – 16. po – ne Jarní prázdniny
Borci klávesnice (soutěž)
Březen Exkurze EVVO 2. roč.
Srdíčkový den
Krajská soutěž v grafických disciplínách
Duben 8. st Společná část státní maturitní zkoušky (PZ CJL, CJ)
9. čt Velikonoční prázdniny
10. Státní svátek
13. po Velikonoční pondělí
14. út Jednotná přijímací zkouška – 1. termín
15. st Jednotná přijímací zkouška – 2. termín
Ředitelské volno 2. roč. – 4. roč. (1 den v době JPZ)
15. st Pedagogická rada (14:45 h)
16. čt Třídní schůzky SPOA (16:00-17:30)
Den Země – výstup na Kleť – 1. roč.
Exkurze EVVO 1. AL
Odborné exkurze
Den s literaturou – 3. roč.
23. čt Uzavření klasifikace – 4. roč. (do 13:20)
24. Pedagogická rada – 4. roč. (10:30-10:50)
27. po Vysvědčení 4. roč.
28. – 29. út -st Komplexní zkouška z odborných předmětů – 4. roč.
30. čt Společná část státní maturitní zkoušky (PZ CJL, CJ)
Květen 1. Státní svátek
4. – 11. po – po Společná část státní maturitní zkoušky
8. Státní svátek
4. – 29. st – pá Praxe 3. B + 3. C (4 týdny)
11. – 29. po – pá Praxe 3. AL (3 týdny)
18. – 22. po – pá Ústní maturitní zkoušky 4. AL
25. – 27. po – st Ústní maturitní zkoušky 4. B
25. – 29. po – pá Letní sportovní kurz 2. B
28. – 29. čt – pá Ústní maturitní zkoušky 4. C
Charitativní akce: Český den proti rakovině
EVVO – exkurze 1. roč.
Majáles
Červen 1. po Praxe 3. B + 3. C (4 týdny)
1. po Praxe 3. AL (3 týdny)
1. po Ústní maturitní zkoušky 4. C
1. – 5. po – pá Letní sportovní kurz 2. AL
Odevzdání zpráv z praxe – 3. roč.
8. – 12. po – pá Letní sportovní kurz 2. C
16. út Odborná exkurze – výstava Lidé a peníze v ČNB – 3. AL
17. st Obhajoby zpráv z praxe
17. st Pedagogická rada (14:15) – informační porada
18. čt Odborná exkurze – výstava Lidé a peníze v ČNB – 3. B
19. Odborná exkurze – výstava Lidé a peníze v ČNB – 3. C
Předtestování – Cambridge zkoušky
Státní zkouška ze zpracování textu
Krajská soutěž v grafických disciplínách – 1. ročník
22. po Ukončení klasifikace a absence za II. pololetí (do 11:30 h), ukončení vyučování v 11:30
22. po Třídní schůzky budoucí 1. roč. od 16:00 h
23. út Třídní akce
23. út Pedagogická rada (12:00 – 13:00)
24. st Třídnické hodiny 1. – 4. h
24. st Ukončení školního roku 2019/2020 (vysvědčení) 5. h
25. – 26. čt – pá Ředitelské volno
25. – 26. čt – pá Ekologicko-geografický kurz – 3. roč.
29. – 30. po – út Ředitelské volno