České Budějovice,Husova 1

Harmonogram na školní rok 2019/2020

Měsíc Den Akce
Srpen 26. po Zahajovací a informační porada od 8:30 h
26. – 30. po – pá Zkoušky v náhradním termínu a opravné zkoušky od 10:00 h
27. út Školení pro sborovnu (9:00–15:00) – PhDr. Drbohlav
29. čt Porady předmětových komisí od 11:00 h
30. Porada pedagogického sboru od 10:00 h
Září 2. po Zahájení školního roku – třídnické hodiny 1.-2. h
2. po Vstupní test z ANJ 1. ročník od 3. h
2. – 4. po – st Společná část MZ – podzim – písemné zkoušky
3. út Třídnické hodiny 1. ročník 1.-3. h, od 4. h výuka
6. Komplexní maturitní zkouška od 8:00 h
10. út Ústní MZ – podzim – 4. ročník (18/19)
11. st Den světlušky (charitativní akce)
11. st Divadelní představení 2. ročník
13. Volby do studentské rady – 2. až 4. ročník
17. – 18. út – st Adaptační kurz 1. AL
18. – 19. st – čt Adaptační kurz 1. B
19. – 20. čt – pá Adaptační kurz 1. C
23. po Soutěž Účetní derby – 3. roč. (školní kolo)
26. čt Den jazyků – 4. ročník
28. so Státní svátek
Volby do studentské rady – 1. ročník
Školská rada (15:00)
Exkurze – knihovna – 1. roč.
Říjen 1. út Beseda Tichý svět 1. ročník
2. st Informační odpoledne – 1. roč. (16:00-17:00)
3. čt Ekonomický tým JUNIOR
12. so Slavnostní den otevřených dveří
18. Ples školy k 101. výročí založení školy
20. – 26. ne – so Setkání učitelů ERASMUS+ (Itálie)
24. čt Soutěž Účetní derby – 3. roč. (krajské kolo)
28. po Státní svátek
29. – 30. út – st Podzimní prázdniny
Divadelní představení (NEJ) 3. roč.
Listopad 7. čt Den otevřených dveří (13:00-17:00)
17. ne Státní svátek
20. st Pedagogická rada (14:45-16:15)
21. čt Třídní schůzky SPOA (16:00-17:30)
29. Školní kolo soutěže MD Dal – 4. roč.
Olympiáda NEJ (školní kolo)
Sportovní soutěže k Mezinárodnímu dni studentstva – průběžně
Projektový den – zprávy z praxe – 2. a 3. roč.
Výuka s odborníkem – Můžeš podnikat – 3. roč.
Setkání v ČB se zástupci partnerské školy – OA Levice
Prosinec 12. čt Soutěž pro ZŠ – Finanční svoboda
Mezinárodní setkání – projekt ERASMUS+
Olympiáda CJL (školní kolo)
Olympiáda ANJ (školní kolo)
Adventní zájezd – Rakousko
Konverzační kurz ANJ s rodilým mluvčím
Státní zkouška z psaní na klávesnici
20. Vánoční kulturní program TBT
23. po Začátek vánočních prázdnin
Leden 6. po Zahájení vyučování v r. 2020
9. čt Maturitní ples 4. B a 4. C
11. so Den otevřených dveří (10:00-14:00)
12. – 18. ne – so Lyžařský kurz – 1. roč.
15. st Maturitní ples 4. AL
Celostátní kolo soutěže MD Dal – 4. roč.
28. út Ukončení klasifikace a absence za I. pololetí (do 14:10 h)
29. st Pedagogická rada (14:45 h)
30. čt Výpis z vysvědčení (poslední vyučovací hodina)
31. Pololetní prázdniny
Únor 10. – 16. po – ne Jarní prázdniny
Borci klávesnice (soutěž)
Březen 11. st Uzavření školy – rozhodnutí vlády – prevence proti šíření epidemie koronaviru v ČR
Duben 9. čt Velikonoční prázdniny
10. Státní svátek
13. po Velikonoční pondělí
Květen 4. – 29. po – pá Distanční vzdělávání, on-line konzultace 1. – 3. ročník
4. – 7. po – čt Individuální on-line konzultace 4. ročník
11. – 22. po – pá Skupinové konzultace ve škole a individuální on-line konzultace 4. ročník
18. po Uzavření klasifikace 4. ročníku od 8:00 do 12:00
20. st Pedagogická rada – uzavření klasifikace 4. ročník
22. Vysvědčení 4. ročník
25. – 27. po – st Studijní volno 4. ročník
28. – 29. čt – pá Praktická maturitní zkouška
Červen 1. – 24. po – st Distanční vzdělávání, on-line konzultace 1. – 3. ročník
1. po Společná část maturitní zkoušky – DT MAT, ANJ
2. út Společná část maturitní zkoušky – DT CJL, NEJ, RUJ
8. po Jednotné přijímací zkoušky
9. – 24. út – st Individuální konzultace ve škole pro žáky 1. – 3. ročníku
10. – 12. st – pá Ústní maturitní zkoušky 4. B
15. – 19. po – pá Ústní maturitní zkoušky 4. A
16. út Výsledky JPZ
22. – 24. po – st Ústní maturitní zkoušky 4. C
24. st Ukončení výuky 1. – 3. ročník
25. čt Uzavření klasifikace a absence za II. pololetí (do 9:00), pedagogická rada (od 10:00)
30. út Ukončení školního roku 2019/2020 (vysvědčení)