ÚSPĚCH NAŠICH PRVÁKŮ

Po dvouleté pauze, způsobené covidem, se opět prezenčně konala soutěž grafických předmětů pro první ročníky ze škol z celé republiky.  Za naši školu se této soutěže zúčastnil jeden student 1. ročníku ekonomického lycea: David Macháček a tři studenti obchodní akademie: Bui Thu Ha, Bára Kurzová a Jan Plášil V konkurenci 17 škol se družstvo naší školy umístilo na krásném čtvrtém místě.

Soutěž měla čtyři kategorie – opis dvaceti pětiminutovek (ze ZAVu), desetiminutový opis z obrazovky s penalizací 10 úhozů za chybu, desetiminutový opis z papírové předlohy s penalizací 50 úhozů za chybu a desetiminutový opis z papírové předlohy s penalizací 100 úhozů za chybu. Z každé kategorie bylo určeno pořadí vítězů. Dále se sečetly body ze všech kategorií a bylo vyhlášeno celkové pořadí.

Z celkového počtu padesáti šesti soutěžících se David Macháček umístil na 5. místě. GRATULUJEME!