České Budějovice,Husova 1
Archiv

Harmonogram na školní rok 2017/2018

Měsíc Den Akce
Srpen 28. po Zahajovací pedagogická rada (8:30-9:00)
Školení – Možnosti využívání systému Bakaláři (9:00-10:00)
28. – 31. po – čt Komisionální zkoušky
30. st Provozní porada
31. čt Porady předmětových komisí
Září 1. Komplexní zkouška z odborných předmětů
Porada třídních učitelů (10:00-10:45)
Pedagogická rada – schválení dokumentů (10:45-11:45)
4. po Zahájení školního roku – třídnické hodiny
4. – 8. po – pá Společná část MZ – písemné zkoušky – podzim
5. út Třídnické hodiny – 1. roč. – 1. a 2. hodina
Studentská rada
11. po Ústní MZ – podzim – 4. B, 4. C (16/17)
12. út Ústní MZ – podzim – 4. A (16/17)
Volby do studentské rady – 2. až 4. ročník
11. – 15. po – pá Den světlušky (charitativní akce)
19. – 20. út – st Adaptační kurz 1. A
20. – 21. st – čt Adaptační kurz 1. B
21. – 22. čt – pá Adaptační kurz 1. C
26. út Den jazyků – 4. ročník
27. st Volby do studentské rady – 1. ročník
28. čt Státní svátek – Den české státnosti
29. Ředitelské volno
Soutěž Účetní derby – 3. roč. (školní kolo)
 Exkurze – knihovna – 1. roč.
Říjen 11. st Informační odpoledne – 1. roč. (16:00-17:00)
Anglické divadlo – 1. – 2. roč.
Německé divadlo – 3. roč.
Soutěž Účetní derby – 3. roč. (krajské kolo)
Projekt Cesta k práci – setkání s osobností – 4. roč.
Projekt Cesta k práci – semináře – 4. roč.
26. – 27. čt – pá Podzimní prázdniny
28. so Státní svátek – Den vzniku samost. československého státu
30. po Ředitelské volno, školení pedagogických pracovníků
Listopad 15. st Pedagogická rada (14:45-16:15)
16. čt Třídní schůzky SPOA (16:00-17:30)
17. Státní svátek – Den boje za svobodu a demokracii
22. – 24. st – pá Vzdělání a řemeslo (Výstaviště)
23. čt Den otevřených dveří (10:00-17:00)
Projektový den – zprávy z praxe – 2. a 3. roč.
Výuka s odborníkem – Můžeš podnikat – 3. roč.
Projekt Cesta k práci – semináře – 4. roč.
Projekt Cesta k práci – exkurze – 4. roč.
Olympiáda NEJ (školní kolo)
Sportovní soutěže k Mezinárodnímu dni studentstva – průběžně
Prosinec 1. Maturitní ples – 4. AL
5. út Mikulášská nadílka
Školní kolo soutěže MD Dal – 4. roč.
11. – 15. po – pá Konverzační kurz ANJ s rodilým mluvčím
18. po Divadlo – Petr a Lucie (11:00-13:30) – 1. až 4. roč.
Olympiáda ANJ (školní kolo)
Olympiáda CJL (školní kolo)
Exkurze ATE – Státní archiv – 3. ročníky
Adventní zájezd – Rakousko
22. Vánoční kulturní program
23. so Začátek vánočních prázdnin
Leden 3. st Zahájení vyučování v r. 2018
10. st Maturitní ples – 4. B
13. so Den otevřených dveří (10:00 h – 14:00 h)
Olympiáda RUJ (školní kolo)
23. út Ukončení klasifikace za I. pololetí (do 11:30 h)
24. st Pedagogická rada
31. st Vysvědčení
Únor 2. Pololetní prázdniny
5. – 9. po – pá Projekt EDISON
Borci klávesnice (soutěž)
Březen 12. – 18. po – ne Jarní prázdniny
19. – 23. po – pá Srdíčkový den
Lyžařské kurzy – 1. roč.
Odborná exkurze (velkoobchod) – 2. roč.
Projekt Cesta k práci – exkurze – 4. roč.
Krajská soutěž v grafických disciplínách
29. – 30. čt – pá Velikonoční prázdniny
Duben 1. po Velikonoční pondělí
Přijímací řízení
Den Země – výstup na Kleť – 1. roč.
Den s literaturou – 3. roč.
18. st Pedagogická rada (14:45-16:15)
19. čt Třídní schůzky SPOA (16:00-17:30)
24. – 25. út – st Komplexní zkouška z odborných předmětů – 4. roč.
25. st Beseda: Svět kolem nás – „Kuba” – 2. roč.
26. čt Uzavření klasifikace – 4. roč. (do 9:00)
26. čt Pedagogická rada – 4. roč. (10:30-10:50)
27. Vysvědčení 4. roč.
30. po Praxe 3. B + 3. C (4 týdny)
Květen Společná část státní maturitní zkoušky
1. – 25. út – pá Praxe 3. B + 3. C (4 týdny)
7. – 25. po – pá Praxe 3. AL (3 týdny)
7. 5. st Ředitelské volno, školení pedagogických pracovníků
14. – 18. po – pá Ústní maturitní zkoušky 4. AL
21. – 25. po – pá Ústní maturitní zkoušky 4. B
28. po Odevzdání zpráv z praxe – 3. roč.
Majáles
Charitativní akce: Český den proti rakovině
ZOO Hluboká nad Vltavou (exkurze EVVO) – 2. AL
Červen 13. st Obhajoby zpráv z praxe
18. po Třídní schůzky budoucí 1. roč. (od 16:00)
Letní sportovní kurzy
25. – 26. po – út Ekologicko – geografický kurz – 3. roč.
26. út Filmové představení
26. út Pedagogická rada (13:00 – 14:15)
27. st Ředitelské volno – školení pro sborovnu
28. čt Třídnické hodiny
29. Ukončení školního roku 2017/2018 (vysvědčení)
Předtestování – Cambridge zkoušky
Státní zkouška ze zpracování textu
Státní zkouška z psaní na klávesnici
Odborná exkurze – výstava Lidé a peníze v ČNB – 3. ročníky
Exkurze – ČNB – 3. ročníky